برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به CHROME، FIREFOX، OPERA یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید.
  • مواد اولیه فیلتر هوا

توضیحات

قیمت : قیمت در تماس
نوع : فروش
تاریخ : ژانویه 9, 2019
وضعیت : جدید
ضمانتنامه : بله
موقعیت : تهران

مواد اولیه فیلتر هوا

فروش مواد اولیه و ماشین آلات تولید فیلتر هوا(صنعت فیلتر ایران)
۰۹۱۹۷۵۰۵۹۷۳

ماشین آلات تولید فیلتر هوا: دستگاه چین کن کاغذ فیلتر-دستگاه تزریق فیلتر هوا pu
مواد اولیه فیلتر هوا: پلي ،ايزو ،کاغذ چين خورده استاندارد فيلتر هوا، کاغذ خام فيلتر هوا،دي ام اف،چسب کاغذفيلترهوا،توري فيلترهوا میباشد.
فیلتر هوا،مانعی برای ورود ذرات معلق در هوا میباشد و در صنعت خودرو و…کاربرد بسیاری دارد.
فیلتر هوا از سلولز(کاغذ) تولید میشودو اکسید سلیسیوم ودیگر ذرات معلق در فضا را به خود جذب میکند و آن ها را با مواد فیلتر خود ترکیب می کند.

همچنین فیلتر هوا مانعی در برابر ورود هوا باشد تا عمل سوخت به خوبی انجام شود.بسته به نوع آب و هوا و میزان آلودگی هوا،باید به صورت مرتب تعویض شود که تجمع آلودگی ها باعث بسته شدن و عدم عبور هوا نشود.
مواد اولیه فیلتر هوا

فیلترهای هوا ازمواد (کاغذ یا پارچه و یا مواد اسفنجی) نازکی ساخته میشود خودرو های قدیمی تر از انواع فیلتر هوای دایره ای و خود رو های جدیدتر از فیلتر های مسطح و مستطیلی استفاده می نمایند.
قالب انواع فيلتر هوا

قالب فيلترهواي پژو،فيلتر هواي پرايد،فيلتر هواي پژوSD کوچک و بزرگ، فيلتر هواي زانتيا،فيلتر هوايL90، فيلتر هواي مگان، فيلتر هواي پيکان‏، فيلتر هواي نيسان، فيلتر هواي پيکان انژکتوري مشاهده شده برخي موادهاي موجود در بازارخالص نبوده (پلي را با موادي مثل کربنات يا روغن براي سود جويي ترکيب مي‌نمايند). و ازکاغذهاي بي کيفيت با گريد پايين و چين غيراستاندارد برای  فروش استفاده مي شود.

كاغذ فيلتر هوا

کاغذ فیلتر هوا تشکیل شده از رزین و مواد سلولزی است که نفوذ پذیری مشخص و معینی را در مقابل هوا دارند.

برای تعیین مشخصات دقیق کاغذ مناسب برای تولید فیلتر هوا،آزمایشی به انجام رسید که در نتیجه آن مشخص شد که الیاف کنف به همراه نوعی رزین اکریلیک با پایه آبی، که به خود شبکه می شود با دمای تبدیل شیشه ای(۳۳درجه سانتیگراد) در حدود محدوده ۲۰تا۳۰درصد وزنی جهت تولید کاغذ فیلتر هوا مناسب است.
قالب های تزریق پلاستیک

یکی از مواد اولیه فیلتر هوا ، قالب پلاستیکی آن است که قبل از آن باید این قالب پلاستیکی را با قالب های تزریق پلاستیک و به وسیله ماشین های تزریق پلاستیک آماده سازی نمود :

در هر قالب تزریقی نیز دو بخش اصلی حضور دارد:

۱- بخش ثابت قالب-نيمه ثابت كه در اين نيمه مواد گرم تزريقي پلاستيك تزريق مي شوند.
۲- بخش متحرك -نيمه محرك كه در قسمت متحرك ماشين تزريق بسته مي شوند و سيستم و مكانيزم بيرون اندازي قطعات اكثرادر آن قرار دارد.

فیلتر هوا یک قطعه مصرفی است و هر اتومبیل سواری بسته به کارکرد خود و آلودگی هوا و گرانی بنزین،سالانه تعدادی از آن را نیاز دارد.

صفحه اصلیموقعیت

* شماره تلفن شما نشان داده خواهد شد تا پست نویسنده ارسال شود

تبلیغات مشابه

بالا