برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به CHROME، FIREFOX، OPERA یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید.
  • روغن موتور مخصوص خودروهای دوگانه سوز
  • روغن موتور مخصوص خودروهای دوگانه سوز
  • روغن موتور مخصوص خودروهای دوگانه سوز

توضیحات

قیمت : قیمت در تماس
نوع : فروش
تاریخ : مارس 12, 2019
وضعیت : جدید
ضمانتنامه : بله
موقعیت : ایران

این مجموعه با نام / شرکت پالايش البرز آبادان  در تاریخ 04/11/1395 به بهره برداری رسیده و فعال میباشد .
پالایش البرز آبادان تولید کننده انواع روغن موتور در گریدهای مختلف با پایه ویرجین می باشد.
محصول مورد نظر با سطح کیفی: API: SJ/CD 15000 CNG بوده و با توجه به اینکه از بهترین مواد پایه و افزودنی های درجه یک در تولید این محصول استفاده شده است مینوان گفت بهترین و به صرفه ترین روغن موتور برای انواع خودروهای دوگانه سوز بحساب میاید,خصوصا در خودروهایی که کارکرد بالایی دارند مانند تاکسی های بین شهری و شهری که مدام در کارکرد می باشند بهترین و به صرفه ترین کارایی را خواهد داشت

روغن موتور مخصوص خودروهای دوگانه سوز پالایش البرز آبادان در بسته بندی های یک لیتری و چهارلیتری آماده ارایه به شما عزیزان میباشد.
از آنجایی که موتور مهم‌ترین نقش را در حرکت خودرو برعهده دارد، توجه به سلامت آن از اهمیت بالایی برخوردار است. همان‌طور که می‌دانید موتور در حرکت خودرو، از سیستم احتراق سوخت تا انتقال نیرو به چرخ‌ها نقشی اساسی ایفا می‌کند. همه‌ی نیروی موتور از درگیری و ارتباط قطعات آن با یکدیگر حاصل می‌شود. برای چنین قطعاتی وجود اصطکاک به مفهوم از دست دادن انرژی، ایجاد خوردگی و کوتاه شدن عمر قطعات است. از این‌رو همواره متخصصین ما در پالایش البرز آبادان به دنبال یافتن راهی برای کاهش این اصطکاک بوده‌اند. روغن موتور CNG البرز به دلیل خواصی که دارد تاثیر به سزایی در کاهش اصطکاک داشته و یکی از کارآمدترین دستاوردهای متخصصان ما در این زمینه است.

 موقعیت

* شماره تلفن شما نشان داده خواهد شد تا پست نویسنده ارسال شود

تبلیغات مشابه

بالا